جلسه سوم از دوره اول از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 لژیون دلیجان، روز سه‌شنبه  مورخ 99/06/23 با استادی راهنمای محترم مسافر محمد و نگهبانی مسافر محمد بهروز و دبیری مسافر امیر با دستور جلسه "کتاب چهارده مقاله" رأس ساعت 17 آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

در ابتدا به احمد آقا تبریک میگم که این جایگاه را مدیون ایشان هستم و امیدوارم که یک شعبه پُر باری ازاینجا آغاز بشود،تا به اینجا بیایند و به رهایی برسند.

در مورد دستور جلسه کتاب چهارده مقاله است،این دستور جلسه سال اولی است که در دستور جلسات کنگره ۶۰ گنجانده‌شده است و چقدر هم جای این دستور جلسه خالی بود. چون صورت‌مسئله اعتیاد را شکافته و راه درمان آن را نیز آموزش داده است. چیزی که تا به امروز سالیان طولانی بشر به دنبالش بوده علمی بود که کشف هم نشده بود و کنگره ۶۰ آن را کشف کرد.

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ از سایت کنگره 60چگونه استفاده می کنم ، مقاله نویسی

" از سایت کنگره 60، چگونه استفاده میکنم؟. مقاله نویسی"

"چگونه از سایت کنگره 60 استفاده می کنیم،مقاله نویسی"

" کتاب چهارده مقاله " لژیون دلیجان

"کتاب چهارده مقاله و تأثیر آن روی من"

دستور ,جلسه ,کنگره ,مسافر ,کتاب ,مقاله ,دستور جلسه ,کتاب چهارده ,چهارده مقاله ,آن را ,کنگره ۶۰ ,کتاب چهارده مقاله

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آپشن خودرو | استریو آرام Best friends architect-man جزوه کارگاه ریخته گری ساعت شنی ashpazi98 کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) آستارا لغت کلهری agency تولد عشق کارن عزیزم