جلسه سوم از دوره اول از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 لژیون دلیجان، روز سه‌شنبه  مورخ 99/06/23 با استادی راهنمای محترم مسافر محمد و نگهبانی مسافر محمد بهروز و دبیری مسافر امیر با دستور جلسه "کتاب چهارده مقاله" رأس ساعت 17 آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

در ابتدا به احمد آقا تبریک میگم که این جایگاه را مدیون ایشان هستم و امیدوارم که یک شعبه پُر باری ازاینجا آغاز بشود،تا به اینجا بیایند و به رهایی برسند.

در مورد دستور جلسه کتاب چهارده مقاله است،این دستور جلسه سال اولی است که در دستور جلسات کنگره ۶۰ گنجانده‌شده است و چقدر هم جای این دستور جلسه خالی بود. چون صورت‌مسئله اعتیاد را شکافته و راه درمان آن را نیز آموزش داده است. چیزی که تا به امروز سالیان طولانی بشر به دنبالش بوده علمی بود که کشف هم نشده بود و کنگره ۶۰ آن را کشف کرد.

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ از سایت کنگره 60چگونه استفاده می کنم ، مقاله نویسی

" از سایت کنگره 60، چگونه استفاده میکنم؟. مقاله نویسی"

"چگونه از سایت کنگره 60 استفاده می کنیم،مقاله نویسی"

" کتاب چهارده مقاله " لژیون دلیجان

"کتاب چهارده مقاله و تأثیر آن روی من"

دستور ,جلسه ,کنگره ,مسافر ,کتاب ,مقاله ,دستور جلسه ,کتاب چهارده ,چهارده مقاله ,آن را ,کنگره ۶۰ ,کتاب چهارده مقاله

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

@انرژی مثبت@ مرکز اعزام دانشجو حرف من اینه... قـــــدیـــــــــــــــــــــــما مدرسهٔ شاد اخبار جامع تخصصی سئو حرفه ای پرم ho33eini سایت تفریحی آموزشی ملکا جان کانون بازنشستگان آموزش وپرورش کرمانشاه