"به نام قدرت مطلق الله"

جلسه سیزدهم از دوره بیستم از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی امین قم، در روز پنج‌شنبه مورخ 99/6/27 با استادی مسافر عبدالرضا و نگهبانی مسافر سجاد و دبیری مسافر ابراهیم با دستور جلسه "کتاب چهارده مقاله و تأثیر آن روی من" رأس ساعت ۱۷ آغاز به کارکرد.

خلاصه سخنان استاد:

از نگهبان جلسه و راهنمای لژیون هشتم آقا ابراهیم و مرزبانان که اجازه دادند در این جایگاه قرار بگیرم تا خدمت کنم و آموزش بگیرم تشکر می‌کنم.

دستور جلسه امروز " کتاب چهارده مقاله " است. کتاب چهارده مقاله کتابی است که در سه بخش پیشگیری، مهار و درمان اعتیاد صحبت می‌کنم و اولین کتابی است که در مورد مقوله درمان اعتیاد صحبت می‌کنم و تابه‌حال هیچ سیستمی در جهان نتوانسته است به درمان اعتیاد برسد.

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ از سایت کنگره 60چگونه استفاده می کنم ، مقاله نویسی

" از سایت کنگره 60، چگونه استفاده میکنم؟. مقاله نویسی"

"چگونه از سایت کنگره 60 استفاده می کنیم،مقاله نویسی"

" کتاب چهارده مقاله " لژیون دلیجان

"کتاب چهارده مقاله و تأثیر آن روی من"

چهارده ,کتاب ,مقاله ,جلسه ,می‌کنم ,مسافر ,کتاب چهارده ,چهارده مقاله ,درمان اعتیاد ,تأثیر آن ,اعتیاد صحبت ,کتاب چهارده مقاله

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

طراح و ساخت پرسا هنرستان کاردانش سامان پرند پاورپوینت 1401 درویش مدرن دانلود کتاب انقلاب اسلامی منوچهر محمدی همراه خلاصه و نمونه سوال شرکت پترو رعد ایمن مجموعه مهتام دوازدهم ریاضی (مطهری) Cafe Ketab کافه کتاب بوستان ملت رشت. مطالب اینترنتی