به نام قدرت مطلق الله
جلسه دوم از دوره بیست و نهم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره60 نمایندگی امین قم در روز سه‌شنبه مورخ 99/6/4 با استادی راهنمای محترم یوسف و نگهبانی مسافر حسین و دبیری مسافر علی با دستور جلسه "چگونه از سایت کنگره 60 استفاده می کنیم،مقاله نویسی"رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

خدا را شکر می‌کنم که در این جایگاه دوباره قرار گرفتم تا آموزش بگیرم و خدمت کنم دستور جلسه در مورد این است که چگونه از سایت کنگره ۶۰ استفاده می‌کنیم

و من پیشنهادم به دوستان این است که دستور جلساتی که به ما می‌دهند کامل بخوانیم و ببینیم چه چیزی از ما می‌خواهد من خیلی از دوستان رو دیدم که می‌گویند دستور جلسه چیه میگن "سایت" دستور جلسه رو اصلانمی خوانند ببینند چی هست.

برای بازدید از ادامه مطلب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ از سایت کنگره 60چگونه استفاده می کنم ، مقاله نویسی

" از سایت کنگره 60، چگونه استفاده میکنم؟. مقاله نویسی"

"چگونه از سایت کنگره 60 استفاده می کنیم،مقاله نویسی"

" کتاب چهارده مقاله " لژیون دلیجان

"کتاب چهارده مقاله و تأثیر آن روی من"

دستور ,سایت ,جلسه ,استفاده ,کنگره ,مسافر ,دستور جلسه ,سایت کنگره ,از سایت ,چگونه از ,60 استفاده

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اینازچت|چت ایناز|ایناز چت مطالب اینترنتی اَلسَّلامُ عَلَیْكَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِكَ 14 السلام علیک یا ام ابیهاوام امامت aamirhosein فروش اينترنتي ابزار آلات Green Is the Warmest Colour وبلاگ اطلاع رسانی دانش آموختگان بانک سوال دبستان گرمه behkhazai هسته مشاوره ناحیه 2 کرمانشاه